Доставка авто з Америки у Львові

фото доставка авта з США

Доставка авто з Америки

Доставка авто з США у Львові – наша основна спеціалізація, тому, звернувшись до нас, Ви зможете отримати якісну послугу за вигідною ціною.

Чому варто звернутися до нас?

Отримати автомобіль із США – чудова можливість мати хорошу та відносно недорогу машину. Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на:

Врахування усіх юридичних тонкощів. Наші фахівці перевірять усі документи, щоб впевнитися у законності продажі транспортного засобу, відсутності проблем із розмитненням.

Вигідні ціни. Наші спеціалісти мають доступ до аукціонів, а отже зможуть підібрати бажаний автомобіль на відповідну суму. Ми чітко орієнтуємося у цінах, а отже Ви не переплатите за свою машину.

Максимально швидка доставка. Ми не можемо гарантувати точних термінів, за які автомобіль буде доставленим, проте зробимо усе можливе, аби найближчим часом Ви змогли їздити на своїй новій автівці. У середньому потрібно чекати від 2 місяців.

Індивідуальний підбір. Наші фахівці враховують усі Ваші побажання за маркою, моделлю автомобіля, кольоровою гамою і сумою, на яку Ви можете розраховувати.

Окрім цього, автомобіль страхується на час доставки, щоб нівелювати втрату автомобіля, а також можливість виникнення дуже серйозних пошкоджень. Також можемо додатково допомогти з процесом розмитнення авто.

Як відбувається доставка в Україну?

Із американських аукціонів автомобіль спочатку опиняється у відповідному порту (як варіант Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Чикаго, Саванна чи ін.).

Далі на спеціальній ділянці, що призначена для загрузки, відбувається пошук потрібних вантажів, які будуть одним судном прямувати до України. Після цього контейнер відправляється до порту, а усі необхідні документи передаються на американську митницю.

Коли усі процеси із митницею будуть завершені, контейнер буде відвантажуватися для доставка у порт в Одесі.

фото доставка авто з Америки у Львові 20

Яка буде вартість доставки авто з США?

Розрахунок доставки авто з США залежить від таких параметрів:

  • власне ціни, яку Ви готові витратити на аукціон;
  • моделі та марки автомобіля;
  • розрахунку розмитнення – тут береться до уваги тип палива, рік випуску машини, обсяг двигуна;
  • витрат, що будуть затрачені під час перевезення вантажу із аукціону в порт, адже у США понад 1500 площадок для аукціонів, тому логістика має досить велике значення.

Завдяки тому, що ми працюємо без посередників, маємо офіційний доступ до аукціонів, можемо гарантувати максимально вигідну вартість. Точний розрахунок допоможе зробити калькулятор доставки авто з США.

Також скориставшись у нас послугою Авто під ключ, фінальна вартість авто буде значно меншою.

Audi Q5 2013

Комплектація Premium Plus. Шкіряний коричневий салон. Наявний 3-х зонний клімат контроль, система парктронік, підігрів сидінь. Безключовий доступ, панормний дах, камера заднього виду.

BMW 328 2013

Автомобіль в хорошому стані, удар в передню лікуь сторону, не сильний. Вся безпека ціла. Шкіряний салон, круїз контроль. Також наявні датчики світла. Двигун 2.0 л і […]

Kia Forte 2018

Коплектацією передбачений круїз контроль, car play. Був не серйозний удар в передню праву сторону, необхідний мінімальний ремонт вся безпека ціла.

Mitsubishi Outlander 2012

Комплектація SE. Коробка варіатор, повний привід. Просторе 7-ми місне авто з шкіряним салоном. Наявний bluetooth, круїз контроль. Є можливість встановлення ГБО 4-го покоління. Диски R18. Був […]

Новини компанії