Перевірка авто з Америки у Львові

Перевірка авто з США

Придбати автомобіль в США – вигідна пропозиція для всіх, хто хоче бути впевненим у купівлі якісної та недорогої машини. Проте, щоб отримати дійсно гарне авто без будь-яких проблем, потрібна перевірка авто із США у Львові. Таку послугу надає наша компанія.

фото перевірка авто з США

Що потрібно перевіряти?

До основних моментів, на які потрібно звернути увагу, відноситься:

  1. Перевірка авто на ДТП. Наше завдання – знайти автомобіль із мінімальними пошкодженнями. Важливо перевірити, чи не було раніше проведено ремонту в США після ДТП компаніями-перекупами. Для цього ретельно вивчається історія машини.
  2. Перевірка авто на арешт. Відповідно, якщо машина під арештом, то її не можна буде ні вивезти з Америки, ні тим паче доставити в Україну.
  3. Перевірка продавця. Потрібно розуміти, хто займається продажем – страхова компанія чи дилери.
  4. Перевірка title (американського техпаспорту). Також важливо узгодити всі моменти із українськими брокерами.

Також важливо переконатися, що автомобіль не в кредиті, а отже, його можна вивезти з країни і віддати новому власнику.

Як відбувається перевірка по він коду?

Перевірка авто з Аамерики по він коду у Львові проводиться досить легко для тих, хто розуміється у цьому питанні. Такий код складається із 17 символів, він вказаний на двигуні, рамі передніх дверей, кронштейні, що підтримує радіатор, а також рульовій стійці. Ці дані є своєрідною «візитівкою» кожної машини.

У Америці за він кодом виконується перевірка за будь-якої маніпуляції із автомобілем. Адже усі дані вносяться до спеціальних баз. Саме тому при проведенні аукціонів, окрім даних щодо року випуску, особливостях двигуна, пального, вказується ще й VIN код.

Саме завдяки цим даним можна дізнатися усю історію використання та ремонту транспортного засобу. Також при замовленні послуги Авто під ключ, ви одразу отримуєте цілий пакет, який включає в себе підбір, перевірку, доставку, розмитнення і ремонт авто.

Переваги нашої перевірки

Після перевірки автомобіля можна розраховувати на:

  • Економію тисячі доларів. Не отримавши повної інформації із історії транспортного засобу, у майбутньому можна постійно витрачати велику кількість коштів на ремонтні роботи. Тому краще перевірити історію машини на етапі придбання.
  • Відчуття безпеки за кермом. Купуючи автомобіль із невідомою історією, Ви ризикуєте отримати небезпечний транспортний засіб, який міг потрапляти до серйозних аварій. Це може бути смертельно небезпечно для Вас та Ваших рідних.
  • Неможливість підробки. Ми ретельно оброблюємо та перевіряємо усі дані, щоб переконатися у їхній достовірності. А це означає, що історія транспортного засобу не може бути зміненою чи підробленою.

Співпраця із нами гарантує можливість купити хороший перевірений автомобіль із США.

фото перевірка він коду

Audi Q5 2013

Комплектація Premium Plus. Шкіряний коричневий салон. Наявний 3-х зонний клімат контроль, система парктронік, підігрів сидінь. Безключовий доступ, панормний дах, камера заднього виду.

BMW 328 2013

Автомобіль в хорошому стані, удар в передню лікуь сторону, не сильний. Вся безпека ціла. Шкіряний салон, круїз контроль. Також наявні датчики світла. Двигун 2.0 л і […]

Kia Forte 2018

Коплектацією передбачений круїз контроль, car play. Був не серйозний удар в передню праву сторону, необхідний мінімальний ремонт вся безпека ціла.

Mitsubishi Outlander 2012

Комплектація SE. Коробка варіатор, повний привід. Просторе 7-ми місне авто з шкіряним салоном. Наявний bluetooth, круїз контроль. Є можливість встановлення ГБО 4-го покоління. Диски R18. Був […]

Новини компанії